HUBERTUS to firma rodzinna powstała w 1999 roku. Posiadamy lokal w centrum Katowic na ulicy Francuskiej 70. Proponujemy państwu prawdziwy wymiar usług gastronomicznych, który polega na tym, iż serwowane przez nas potrawy nie tylko cieszą oko, lecz posiadają najwyższej jakości, zapadające w pamięć walory smakowe. Nasza kuchnia opiera się na tradycyjnych śląskich oraz polskich recepturach. Nasz personel stanowią wykwalifikowani specjaliści, u których gastronomia jest tradycją rodzinną.

Obsługa każdej z organizowanych przez nas imprez jest profesjonalna oraz zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Naszą dewizą jest zadowolenie klientów. Przez 15 lat istnienia na runku usług gastronomicznych zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy aby sprostać państwa wymaganiom. Mamy opinię firmy rzetelnej oraz wiarygodnej o czym świadczą nasze referencje.

Z naszych usług na przestrzeni lat korzystało wiele firm. Między innymi: Urząd miasta Katowice, Wojewódzki Urząd Marszałkowski, Telekomunikacja Polska S.A, Zarząd Śląsko - Dąbrowskiej Solidarności, Kopalnia Węgla Kamiennego "Staszic", Węglokoks, Stalexport, Miejska oraz Wojewódzka Państwowa Straż Pożarna w Katowicach, Warbud S.A, oraz wiele innych. W grudniu 2001 roku mieliśmy przyjemność obsługi gastronomicznej spotkania Jolanty Kwaśniewskiej z dziećmi oraz wdowami po tragicznie zmarłych górnikach w Katowicach. Warto dodać iż, nasza firma posiada także umowę z firmą Sodexho PASS, na realizację bonów żywieniowych. Nasz atut to także łatwy dojazd oraz parking dla kilkudziesięciu samochodów.